- - -


Představte si život jako hru, kde 24 hodin denně žonglujete s pěti míčky: práce, rodina, zdraví, přátelé a smysl života a snažíte se je udržet ve vzduchu.
Dave LogenŽivotní optimismus
Anketa
Máte jistotu v zaměstnání?   ANO 8 (40%)

   NE 11 (55%)

   Nevím 1 (5%)

Odběr novinek
Domů > Audio > Jak si odpustit a mít se rád

Jak si odpustit a mít se rád

15.08.2012 12:00
Jak si odpustit a mít se rád

Většina lidí se nemá ráda.
Většina lidí nepřijímá sama sebe – takové jací jsou.
Mnoho lidí si o sobě myslí, že jsou hloupí, oškliví, tlustí, k ničemu atd.

Podle výzkumů má 98 % mladých lidí o sobě vytvořenou negativní představu. V průběhu svého dětství slyší dítě 8 pokárání na 1 pochvalu a to je ten důvod, proč lidé mají velmi negativní představu o sobě.

Vztah, který máme sami se sebou, ovlivňuje vztahy, které máme s ostatními lidmi. Pokud nemáme dobrý vztah sami se sebou, nemůžeme mít dobrý vztah se svým partnerem a lidmi v našem okolí. Láska ke své vlastní osobě je jeden z největších darů, které si musíme dát. Stejné je to i s odpuštěním své vlastní osobě i to je dar, který potřebujeme.

Mnoho lidí se psychicky trestá za chyby, které v životě udělali. Trápí se kvůli svým chybám. Přitom jsou to chyby, díky kterým se naučíme nejvíce. Chyby jsou našimi největšími učiteli. Miliardář Richard Branson jednou řekl: „Více jsem se naučil ze svých neúspěchů než ze svých úspěchů.“

Pravidelné poslouchání tohoto audia naprogramuje Vaši vědomou a podvědomou mysl k lepšímu vztahu k sobě a k odpuštění si vlastní osobě. Když budete mít doopravdy rádi sami sebe, všechny Vaše problémy se vyřeší.

Toto audio má pro Váš život nevyčíslitelnou hodnotu.

      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
4+1 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu