- - -


Představte si život jako hru, kde 24 hodin denně žonglujete s pěti míčky: práce, rodina, zdraví, přátelé a smysl života a snažíte se je udržet ve vzduchu.
Dave LogenŽivotní optimismus
Anketa
Máte jistotu v zaměstnání?   ANO 8 (40%)

   NE 11 (55%)

   Nevím 1 (5%)

Odběr novinek
Domů > Podmínky použití

Podmínky použití

24.08.2012 08:42

Provozovatel: Milena Stašáková

Na stránkách Život je hra, prezentuji své zkušenosti, návody a názory v dobré víře, že budou pro Vás užitečné. Nezaručuji, že Vám jakkoliv pomohou zlepšit Vaše výsledky. Veškerou zodpovědnost, za následky použití informací z těchto stránek, nese jejich uživatel.

Odesláním přihlašovacího formuláře na webu www.zivotjehra.webuje.cz , souhlasíte, že nebudete texty, přednášky a videa nahrávat, ani jiným způsobem rozmnožovat a sdílet. Veškeré informace uvedené na stránkách a v přednáškách mají informativní charakter. V žádném případě neslouží jako daňové nebo právní poradenství. Daňové, právní a jiné otázky konzultujte vždy s odborníky.

Rovněž odesláním přihlašovacího formuláře na webu www.zivotjehra.webuje.cz souhlasíte s použitím vašich kontaktních údajů pro další informování emailem nebo SMS o produktech provozovatele.

Ochrana osobních dat


Jednáme v souladu se z. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací. Vámi poskytnuté informace budou použity pouze k vyřízení Vaší přihlášky na webináře, informační servis, apod. Odesláním údajů souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tento souhlas je poskytnut na dobu neurčitou. Veškeré údaje získané od zákazníků naše společnost užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dodavatelé a dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný. Provozovatel si vyhrazuje právo využít získané osobní údaje pro další nabídku zboží a služeb zákazníkovi. Zákazník má právo písemně vyjádřit nesouhlas s evidencí svých osobních údajů. V takovém případě dodavatel tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu. Provozovatel získané osobní údaje nepředá žádné třetí osobě, která nemá bezprostřední vztah ke zdárnému vyřízení dotazu.

Osobní údaje je možno na žádost zákazníka vymazat z databáze. Zákazník může o výmaz zažádat písemně e-mailem nebo poštou. Údaje budou odstraněny do 7 dní.

Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky použití měnit a není povinen o změně informovat zákazníky. Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.zivotjehra.webuje.cz      

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu