- - -


Představte si život jako hru, kde 24 hodin denně žonglujete s pěti míčky: práce, rodina, zdraví, přátelé a smysl života a snažíte se je udržet ve vzduchu.
Dave LogenŽivotní optimismus
Anketa
Máte jistotu v zaměstnání?   ANO 8 (40%)

   NE 11 (55%)

   Nevím 1 (5%)

Odběr novinek
Domů > Audio > Láska k sobě

Láska k sobě

15.08.2012 17:45
Láska k sobě

Většina lidí se nemá ráda. Myslí si o sobě, že jsou hloupí, oškliví, k ničemu atd. Když nemáme dobrý vztah sami se sebou, nemůžeme vytvořit ani dobré vztahy s ostatními lidmi. Kdo zdravě miluje sebe, neubližuje a neškodí svému okolí.

Vztah ke své vlastní osobě si vytváříme během našeho dětství podle způsobu, jakým se k nám chová naše okolí – naši rodiče, naši spolužáci, naši učitelé. Mnoho lidí obdržela od svých rodičů program, že lásku si musí zasloužit, a protože mají pocit, že nevyhovují, a že ostatní lidé jsou lepší než oni, nedokážou si ani vytvořit láskyplný vztah ke své vlastní osobě.

Každý člověk má možnost si vytvořit kvalitní vztah se sebou. Je možné přijmout sám sebe, takového jaký jsem, je možné naučit se mít rád sám sebe bez podmínek.

Váš mozek je jako počítač, který funguje podle programů, které se vytvořily během vašeho dětství. Pokud jste si během dětství vytvořili program: lásku si musím zasloužit, nejsem dost dobrý, nejsem hoden lásky, můžete tyto negativní programy, které vás omezují, změnit ke svému prospěchu technikou řízené relaxace, které je obsažena v audiu na pozitivní programování mysli: Láska k sobě.

Toto audio vás naučí milovat sebe a potom budete milovat i vše kolem sebe.

Pokud se naučíte mít rádi sami sebe, všechny vaše problémy se vyřeší.

Louise L. Hay

      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
2+2 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu