- - -


Představte si život jako hru, kde 24 hodin denně žonglujete s pěti míčky: práce, rodina, zdraví, přátelé a smysl života a snažíte se je udržet ve vzduchu.
Dave LogenŽivotní optimismus
Anketa
Máte jistotu v zaměstnání?   ANO 8 (40%)

   NE 11 (55%)

   Nevím 1 (5%)

Odběr novinek
Domů > Audio > Prodejní úspěch

Prodejní úspěch

15.08.2012 19:00
Prodejní úspěch

Správné nastavení mysli je základ pro uskutečnění obchodu. Možno se vám také stalo, že jste měli někomu zavolat, ale nastavení vaší mysli bylo, že i tak nebude mít zájem, protože vás odmítlo již více lidí v minulosti. Měli jste se s někým setkat, abyste mu představili vaše produkty a služby, ale měli jste pocit, že to pro ně vlastně není.

Pokud chcete někomu něco prodat, je jedno zda výrobek, nebo své služby, musíte 100% věřit, že váš produkt nebo služba jsou kvalitní a vašemu zákazníkovi opravdu pomůže. Možná si to vědomě neuvědomujete, ale pokud vaše podvědomí není přesvědčeno o 100%-ní kvalitě, podvědomí sabotuje vaše snahy.

Audio Prodejní úspěch je speciálně navrženo, abyste získali 100% přesvědčení o kvalitě vašich produktů a služeb, nebo vám vaše podvědomí najde novou cestu, kde toto přesvědčení budete mít a tím i úspěch při prodeji.

Představte si, jak vaše podvědomí vám vybírá ty správné lidí, kterým máte zavolat, nachází správný čas, kdy jim máte zavolat, dovede vás na společenskou akci, na které se setkáte s těmi správnými lidmi. Vaše podvědomí je toho schopno, ale musíte mu nechat volnou ruku. Potřebujete více stimulovat vaši intuici. Většina lidí již zažila ten pocit, kdy úplnou náhodou se vyskytla na správném místě, ve správný čas a získali zakázku, která se stala startem jejich kariéry.

      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
3+2 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu